Biolit - přípravky proti hmyzu

Vyberte si produkt


Novinky

Biolit ECO Past na šváby

Biolit ECO Past na šváby

2ks

Past s pomalu vysychajícím lepidlem speciálně vyvinuta pro odchyt švábů. Obsahuje přirozený potravinový atraktant, který přitahuje šváby k pasti, neobsahuje insekticidy. Pokud švábi nejsou chyceni do pasti během prvních tří dnů, je třeba past přesunout na jiné místo výskytu hmyzu.

Účinnost až 90 dnů od aplikace. Past se po naplnění chyceným hmyzem nebo po uplynutí doby 90 dnů likviduje do komunálního odpadu.

Používejte v interiérech (pod kuchyňskou linkou, ve spížích, za lednicí, v koupelnách, WC, ve sklepě. Lez použít i ve veřejných prostorách nebo výrobnách (pekárny, restaurace, prodejny). 

 
Diffusil H Prevental

Diffusil H Prevental

150 ml

Diffusil H Prevental představuje účinnou preventivní ochranu před vší dětskou a v prostředí s jejím výskytem.

Pokud jsou vši již ve vlasech přítomny, jsou z nich přípravkem vypuzeny. Při tom ztrácejí jakoukoliv schopnost napadnout jiné osoby. Vypuzovány z vlasů jsou i mladé larvy, které se postupně líhnou z hnid.

Po aplikaci neoplachujte. Jedno balení je určeno až pro 75 aplikací.

Přípravek obsahuje vysoce účinnou repelentní látku, jejíž účinnost byla ověřena jak v laboratoři, tak v reálných podmínkách, a díky níž je možno použít i pro ochranu dětí od 1 roku.

Používejte, pokud se vši vyskytly v rodině, v navštěvovaném dětském kolektivu (škola, školka, tábor), pro ochranu ostatních členů rodiny a jiných ohrožených osob, nebo jste se vší zbavili účinným prostředkem proti vším a chcete zabránit jejich opětovnému návratu.

 
Diffusil Repellent KIDS

Diffusil Repellent KIDS

Pro děti 100ml S Aloe Vera a Panthenolem

Roztok s repelentními účinky na pokožku a oděv určený pro děti. Odpuzuje klíšťata, komáry a působí i na komáry tygří. Obsahuje:

  • Výtažky z Aloe Vera, která je přirozeným chladivým, hydratačním a protizánětlivým prostředkem, vykazuje i určitou účinnost při likvidaci bakterií, virů a plísní 
  • D-panthenol, který má hojivé účinky a zvláčňuje pokožku. 

Účinnost přípravku trvá více než 2 hodiny nebo do umytí. Při použití proti klíšťatům doporučujeme aplikaci opakovat po 2 hodinách (ale ne více než dvakrát za den). 

Návod k použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 30 cm na nekrytá místa pokožky, poté přípravek dlaní rozetřete. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky, oděvu a obuvi. Po návratu domů pokožku umyjte vodou a mýdlem, oděvy vyperte. Nesmí být používán dětmi bez dozoru dospělých a jinak než dle návodu. Zabraňte přímému zasažení očí a rtů.

Přípravek není určen k použití pro děti do 2 let. Přípravek je u dětí ve věku od 2 do 12 let určen pouze k omezenému použití. Pro děti do věku 2 let použijte Diffusil repelent BABY.

 
Diffusil Repellent PLUS

Diffusil Repellent PLUS

150 ml

Vysoce účinný přípravek s repelentními účinky na pokožku a vlasy. Spolehlivě odpuzuje komáry, ale také klíšťata a muchničky. Speciálně vytvořen pro pohyb v přírodě s velkým výskytem komárů. Nové složení zaručuje dlouhodobý účinek. Jemně parfémovaný. Účinnost přípravku trvá více než 6 hodin nebo do umytí. Při použití proti klíšťatům doporučujeme aplikaci opakovat, ale ne více než dvakrát za den. 

Návod k použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 30 cm na nekrytá místa pokožky, poté přípravek dlaní rozetřete. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky, oděvu a obuvi. Po návratu domu pokožku umyjte vodou a mýdlem, oděvy vyperte. Nesmí být používán dětmi bez dozoru dospělých a jinak než dle návodu. Zabraňte přímému zasažení očí a rtů.

Přípravek není určen k použití pro děti do 2 let. Přípravek je u dětí ve věku od 2 do 12 let určen pouze k omezenému použití. Pro děti do věku 2 let použijte Diffusil repelent BABY.

 
Diffusil Repellent Dry Effect

Diffusil Repellent Dry Effect

150 ml

  • Odpuzuje komáry, klíšťata, muchničky a účinkuje i proti komárům tygřím
  • S D-panthenolem 
  • S Aloe Vera 
  • S UV filtrem 

Roztok s repelentními účinky. Díky novému složení zanechává příjemný pocit suchosti na pokožce. Obsahuje výtažky z Aloe Vera (přirozený, chladivý, hydratační a protizánětlivý prostředek, který vykazuje i určitou účinnost při likvidaci bakterií, virů a plísní), D-Panthenol (má hojivé účinky a zvláčňuje pokožku) a UV filtr. Repelentní účinek na pokožce trvá 3 až 5 hodin od aplikace nebo do umytí.

Návod k použití: Před použitím důkladně protřepejte. Repelent se suchým efektem je určen pro aplikaci na pokožku. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 30 cm na nekrytá místa pokožky, poté přípravek dlaní rozetřete. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky. Po návratu domů pokožku umyjte vodou a mýdlem, oděvy vyperte. Nesmí být používán dětmi bez dozoru dospělých a jinak než dle návodu. Zabraňte přímému zasažení očí a rtů.

Přípravek není určen k použití pro děti do 2 let. Přípravek je u dětí ve věku od 2 do 12 let určen pouze k omezenému použití. Pro děti do věku 2 let použijte Diffusil repelent BABY.

 

Biolit Přípravky proti létajícímu a lezoucímu hmyzu.
Diffusil Ochrana před komáry, klíšťaty a proti vším.
Sídlo společnosti:
Unilever ČR, spol. s r.o.
Adresa: Rohanské nábřeží 670
186 00 Praha 8
Česká republika
IČ: 186 27 781
   
Infolinka CZ: +420 844 222 844
Infolinka SK: +421 0850 123 850
E-mail: infolinka@unilever.com
Poštovní adresa společnosti:
Unilever ČR, spol. s r.o.
Adresa: Rohanské nábřeží 670
186 00 Praha 8
IČ: 186 27 781

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
Copyright © 1998 - 2014, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace